O společnosti

STAVEBNÍ SPOLEČNOST RB STAV plus s.r.o., založená v květnu roku 2007

dvěma kolegy, dlouhodobě působících v oboru stavebnictví s cílem společnosti využít svých dlouholetých profesních znalostí a zkušeností pro rozvoj a vybudování dobrého jména společnosti, která bude na trhu stabilním partnerem se zaměřením a pozorností na jednotlivé úspěšné dokončení zakázek pouze svými zaměstnanci, které si velice důkladně vybíráme a neustále technicky proškolujeme certifikovanými systémy a produkty, které máme vyzkoušené a které následně používáme při realizaci abychom nabízeli jen ty nejlepší služby v oboru.

Cílem našeho stavění je realizovat představy investora (partnera) na vysoké úrovni, a to především profesionálním přístupem, kvalitou a péčí práce. Chceme být pro investora (partnera) spolehlivým partnerem, který klade důraz na Vaší spokojenost od plánování až po předání zrealizované stavby.

Dlouhodobý růst a prosperita společnosti je důkazem stability, síly, garance a dobrého postavení na českém stavebním trhu.

Věříme, že jak doposud, tak v budoucnu budeme na trhu působit tak, abychom společně prokazovali spolehlivost, stabilitu a profesionalitu, protože hlavním cílem společnosti je být nadále spolehlivý partner, který má na trhu výborné jméno a prokazatelné výsledky.

„Rádi si vezmeme Vaše představy a sny za své“.

S přátelským pozdravem a přáním spolehlivé společné spolupráce přeje společnost.

Máte nějaký dotaz či přání? Kontaktujte nás